Konya Arı Sokması Alerjisi Elektromanyetik Dalgalarla Tedavi Ediliyor
Odacı Döviz & Altın A.Ş.
English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified
Follow Me on Pinterest
Konya Arı Sokması Alerjisi Elektromanyetik Dalgalarla Tedavi Ediliyor  
Konya'da Akupunktur ve Biorezonans uzmanı Dr.Kemal Kuruoğlu  
   2013-07-21 12:56:51  

Konya'da Akupunktur ve Biorezonans uzmanı Dr. Kemal Kuruoğlu, ölümlere neden olan arı sokmalarına karşı alerjisi olanları, biorezonans terapi yöntemiyle vücuda gönderilen elektromanyetik dalgalarla tedavi ettikleri söyledi.

İnsan vücudunun farklı elektromanyetik frekanslar yaydığını belirten Dr. Kemal Kuruoğlu, hücrelerin, dokuların, organların her birinin kendine özgü frekansı bulunduğunu söyledi. Hasta ve sağlıklı kişilerin frekans yapılarının birbirinden farklı olduğunu ifade eden Kuruoğlu, alerjenlerin, virüs ve bakterilerin insan vücudunun frekansını bozduğunu, uyguladıkları biorezonans terapi yönteminde kullandıkları cihaz ile bozulan frekansları düzelttiklerini belirtti.

ELEKTROMANYETİK DALGALAR

Bu tedavi yöntemiyle ölümlere neden olan arı sokmalarına karşı alerjisi olanları tedavi ettiklerini belirten Kuruoğlu, şunları söyledi :

"Arı sokmalarında öldüren arının zehri değil, vücudun gösterdiği alerjik durumdur. Biz de biorezonans olarak adlandırılan terapi yöntemi ile elektromanyetik dalgalar aracılığıyla arı sokması sonucu otaya çıkan alerjiyi ortadan kaldırıyoruz. Öncelikle arı zehrinin frekansını cihaza yerleştiriyoruz. Cihaz zehrin frekansını okuyor. Modüle edip, elde tutulan veya başa yerleştirilen elektrotlar aracılığıyla elektromanyetik dalgalar şeklinde vücuda gönderiyor. Belirli aralıklarla bu işlem gerçekleştirildiğinde vücut bu frekansa alışıyor. Bağışıklık sistemi güçleniyor ve dolayısıyla arı zehrine karşı tepki vermiyor. Hiçbir ilaç ve kimyasal etkileşim kullanılmadan gerçekleştirilen ve 3 ila 5 seans süren frekanslı tedavi yöntemi ile hastanın arı sokmasına karşı alerjisi tamamen tedavi ediliyor ."

Tedavi sonrası olası arı sokmasında kişinin alerjisi tedavi edildiği için tekrarlanmadığını kaydeden Kuruoğlu, şöyle konuştu :

"Bugüne kadar onlarca arı alerjisi tedavisi gerçekleştirdik. Tedavi ettiğimiz hastaların bir kısmı arı sokmasıyla yeniden karşı karşıya geldiler ve beni arayarak herhangi bir sorun yaşamadıklarını illettiler. Hatta daha önce arı soktuğunda hastaneye güçlükle yetiştirilen bir hastamızı ise 2-3 kez arı sokmasına rağmen hiç bir şey olmadı ."

Kuruoğlu uyguladıkları yöntemin alerjik reaksiyonların yanı sıra çölyak hastalığı, sinir sistemi hastalıkları, romatizmal hastalıklar, psikolojik rahatsızlıklar ve şeker hastalıklarında destek tedavi olarak kullanıldığını ekledi.

()
 
361 kez okundu
Bu Haberi Paylaş :
Anahtar Kelimeler
,
   
 
 
 
  Yorumlar 0 Onay Bekleyenler 0  600
   Karakter Kaldı.

Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!

 
   
   
   


Review www.haberkonya.com.tr on alexa.com Free Page Rank Tool
Gazeteler Gazeteler Firma Rehberi diziler BASIN-YAYIN
Künye

HABER KONYA  Haberkonya.com.tr

 

 

 

İletişim : 0332 320 10 02


haber@korkmazmedya.com
 

iletisim@korkmazmedya.com

 

 

Haber Konya  Bir KORKMAZ MEDYA GRUP Kuruluşudur.

İletişim

HABER KONYA Haber Konya.com.tr

 

Hacı Şaban Mahallesi Meram Yeni Yol Üzeri No: 217

MERAM                                             KONYA TÜRKİYE


Telefon : 0332 320 10 02 


haber@korkmazmedya.com   

iletisim@korkmazmedya.com 

Bize Ulaşın
Adınız

e-Posta

Konu

Mesaj